Overslaan en naar de inhoud gaan
Menu
Close

Het Nieuwe Instituut

  • EN
  • Bezoek

    • Plan uw bezoekPlan uw bezoekAlle praktische informatie over een bezoek aan Het Nieuwe Instituut
    • Check de agendaCheck de agendaAlle tentoonstellingen en activiteiten in een overzicht
    • Thursday Night Live!Thursday Night Live!Elke donderdagavond organiseren we een gevarieerd programma over architectuur design en digitale cultuur
    • Kom met school of familieKom met school of familieBekijk het educatieve programma
  • Disciplines

    • ArchitectuurArchitectuurEen selectie van onze activiteiten op het gebied van architectuur
    • DesignDesignEen selectie uit onze activiteiten op het gebied van design
    • Digitale cultuurDigitale cultuurEen selectie van onze activiteiten op het gebied van digitale cultuur
  • Het Nieuwe Instituut

    • MuseumMuseum voor Architectuur, Design en Digitale CultuurHet publieke programma van Het Nieuwe Instituut
    • RijkscollectieRijkscollectie voor Nederlandse Architectuur en StedenbouwDe rijkscollectie, de bibliotheek en het study centre
    • AgentschapAgentschap voor Architectuur, Design en Digitale CultuurInformatie en activiteiten voor het professionele werkveld
    • R&DResearch & DevelopmentEen verkenning van diverse onderzoeksvormen
  • Organisatie

    • Over onsOver onsOrganisatie en beleid van Het Nieuwe Instituut
    • Vrienden en MembersVrienden en MembersVrienden en Members van Het Nieuwe Instituut
    • Verhuur en cateringVerhuur en cateringZaalverhuur, Workspace, catering en events in Het Nieuwe Instituut
  • Bottom

    • PersPers
    • NieuwsNieuws
Home

Zoekveld

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Audiolibrary
  • Nieuwsbrief

Corona

Vanwege de coronamaatregelen zijn Het Nieuwe Instituut en Huis Sonneveld gesloten tot ten minste 26 mei. Bekijk ons online programma.

➝
  • EN

Verhuur en catering

Zaalverhuur en catering

Het Nieuwe Instituut vormt een stijlvolle en goed geoutilleerde omgeving voor symposia, congressen, lezingen, vergaderingen en presentaties, borrels, lunches en diners. Het Nieuwe Instituut heeft verschillende tentoonstellingszalen, een levendige foyer met wisselende pop-up expo's en goed café. Ook zijn er regelmatig workshops voor volwassenen en kinderen. Het gebouw biedt een inspirerende, creatieve sfeer voor uw (zakelijke) evenement.

lees meer
Workspace. Foto Petra van der Ree

Workspace

Onder de noemer Workspace biedt Het Nieuwe Instituut werkplekken voor creatieve ondernemers en ondernemende creatieven in de wereld van architectuur, design en digitale cultuur.

lees meer

Ontdek nog meer

  • Plan uw bezoek
  • Agenda van tentoonstellingen en activiteiten
  • Browse door onze webmagazines
  • Meld u aan voor onze nieuwsbrief
  • Raadpleeg het agentschap
  • Zoek in de collectie

Contact

Het Nieuwe Instituut
Museumpark 25
3015CB Rotterdam

+31(0)10-4401200
info@hetnieuweinstituut.nl
colofon & disclaimer

Openingstijden

woe - zon 10.00 - 17.00 uur

  • Financiële hoofdpartner
  • Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
  • Financiële partners
  • BankGiroLoterij
  • TU Delft
  • Ministerie van Buitenlandse Zaken
  • Stichting Bevordering van Volkskracht